.

.

Кожни Налепници За Samsung Galaxy S Плус Тиркизно Сино Жолто

Кожни Налепници За Samsung Galaxy S Плус Тиркизно Сино Жолто

DEN 1.67
Износ

Тоа Е Кожа направена во САД користејќи висококвалитетен винил. Супер богатите бои со мат ламиниране обезбедуваат одличен изглед и дополнителна заштита од помали гребнатини. Не остава лепливи остатоци зад себе. Направено во сад 30-дневна гаранција за враќање На Парите 100% Задоволство Загарантирано Со Секоја нарачка Исклучително Брза Испорака Кожи со Највисок Квалитет на пазарот денес.

R

Им се допаѓа и на купувачите