.

.

Пилот Автомобилски Правоаголни Акцент Порта [ЦЗ-4012]

Пилот Автомобилски Правоаголни Акцент Порта [ЦЗ-4012]

DEN 1.67
Износ

Пакетот Вклучува Правоаголен Акцент/Порта [CZ-4012] x 1item Опис Правоаголен Акцент/Порта [CZ-4012]Амблемите На Пилотската Автомобилска Индустрија, акценти на Телото и топки на Хаубата додаваат сопствен изглед на вашето возило по прифатлива цена.Универзална монтажна инсталација за лупење и стап издржлива конструкција Хром Број На Дел : CZ-4012* Се применува Специјална Политика За Враќање, ве молиме проверете http : // / / политика/01/политика за враќање.имињата на производите на htmlprod се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки На Corp.производителот не мора да одобрува употреба на овие производи. Пилот Автомобилски браник акценти/ тело акценти и хауба топки додадете сопствен изглед на вашето возило по прифатлива цена. Карактеристики Универзална опрема. Лесна инсталација за лупење и стап. Квалитетна завршница. Добро спакувани за заштита на производот. Правоаголен акцент/порта. Димензија - 1 х 3.1 х 9.5 инчи. Тежина на предметот-0,1 килограми. - ШКУ : ПТАМ394.

R

Им се допаѓа и на купувачите