.

.

Рутија Автомобил Држач За Штитник За Сонце Светлосен Ефект Магнетно Затворање Преносно Универзално Куќиште За Складирање Фау Кожни Очила За Сонце Организатор Бо ?

Рутија Автомобил Држач За Штитник За Сонце Светлосен Ефект Магнетно Затворање Преносно Универзално Куќиште За Складирање Фау

DEN 0.33
Износ

Опис : Нема опструкција на видот. Дизајнот на магнетно затворање на држачот за очила за сонце за автомобил ви овозможува лесно да го отворате и затворате со една рака без да морате да гледате нагоре, а исто така погоден за ставање или вадење очила во процесот на возење.Држачот за очила за сонце за автомобил е одличен за заштита на очилата од гребење или кршење во вашиот автомобил, не само што ги држи очилата, туку држи и други ситници, како картички, монети, клучеви, сметки, возачка дозвола. Еластичен прицврстувачки клип, само прицврстете го куќиштето над вашиот штитник за сонце. Изработен е од вештачка кожа. Со мазна површина, а внатрешниот кадифе материјал е отпорен на висока температура и влијание за да се избегнат гребнатини.Должината на овој производ е 15см, ширината е 6,5 см, а висината е 4см. Организаторот на визирот на автомобилот може да се користи повторно и повторно, и совршено дизајниран за повеќето автомобили, теренци и камиони визири и поголемиот дел од очилото за сонце. Име на предметот : Автомобилски Очила Казематеријал : Вештачка Кожа Употреба : Карактеристики На Складирање : Прозрачен Ефект, Магнетно Затворање, Детали За Големина На Цврста Боја : Л : 15см/5,91", В : 6,5 см/2,56", Ч : 4см/1,57 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Автомобил Очила Случај нема опструкција на видот. Дизајнот на магнетно затворање на држачот за очила за сонце за автомобил ви овозможува лесно да го отворате и затворате со една рака без да морате да гледате нагоре, а исто така погоден за ставање или вадење очила во процесот на возење. Држачот за очила за сонце за автомобил е одличен за заштита на очилата од гребење или кршење во вашиот автомобил, не само што ги држи очилата, туку држи и други ситници, како картички, монети, клучеви, сметки, возачка дозвола. Еластичен прицврстувачки клип, само прицврстете го куќиштето над вашиот штитник за сонце. Изработен е од вештачка кожа. Со мазна површина, а внатрешниот кадифе материјал е отпорен на висока температура и влијание за да се избегнат гребнатини. Должината на овој производ е 15см, ширината е 6,5 см, а висината е 4см. Организаторот на визирот на автомобилот може да се користи повторно и повторно, и совршено дизајниран за повеќето автомобили, теренци и камиони визири и поголемиот дел од очилото за сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите