.

.

Училиште Каваи Џемпер Елек Цртан Филм Елек Слатка Симпатична Препи Стил Жени Пуловер Вез Везови Јапонски Лолита Блузи

Училиште Каваи Џемпер Елек Цртан Филм Елек Слатка Симпатична Препи Стил Жени Пуловер Вез Везови Јапонски Лолита Блузи

DEN 0.33
Износ

1 Мерење Во Cmsizebust(cm)Должина (cm) S10060 M10261 L10462 XL10663 XXL10864 ВЕ МОЛИМЕ запомнете : 1.Ве молиме според вашите сопствени мерења за да ја изберете вашата соодветна големина.2.Ова Е азиска големина, погледнете Го Водичот За Табела Со Големини за да ја пронајдете точната големина.3. За Големината : Големината може да биде неточност од 3 см/1 инч поради рачна мерка. Овие мерења се наменети како водич кој ќе ви помогне да ја изберете точната големина. Ве молиме направете свои мерења и соодветно изберете ја вашата големина.4.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 2023 Училиште Каваи Џемпер Елек Цртан Филм Елек Слатка Симпатична Препи Стил Жени Пуловер Вез Везови Јапонски Лолита Блузи.

R

Им се допаѓа и на купувачите