.

.

Марки Г Облека Бебе Памук Долг Ракав Пижами Врвот

Марки Г Облека Бебе Памук Долг Ракав Пижами Врвот

DEN 2.67
Износ

5.0 мл., 100% чешлан прстенест памук 1х1 бебешка рибхедер е 88/12 лента На Грбот на вратот Со Лесна Етикета 3/4" двојна игла полите на дното на бравата странични шевови и манжетни за ракавибела е зашиена со 100% памучна нишка во согласност со етикетата за следење во страничниот спој Марки Г Облека Бебе 100% Памучен Долг Ракав пижами врвот (пакет од 3).

R

Им се допаѓа и на купувачите