.

.

Котагекуц Умре 4 Х4 - Облека За Младоженец

Котагекуц Умре 4 Х4 - Облека За Младоженец

DEN 2.00
Износ

Куќа Куц Умре-Младоженецот Облека .8х. 7 до 1, 8х1, 9 Колибикутц Умре 4 "Х4" - Младоженец Облека Куќа-Умре. Со стилови на дизајн кои се слатки и симпатични, забавни и чудни, и класично елегантни, овие универзални умирања тенки нафора прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартија, картон, хартија со лепило, винил, велум и многу повеќе. Тие се направени од Американски челик и се универзални матрици дизајнирани да работат со сите водечки машини за сечење на брендови на пазарот. Оваа матрица има облога со лесно ослободување заедно со дупки за иглички кои помагаат во отстранувањето на картонот. Овој пакет содржи Облека За Младоженец. Собрани големини на дизајн : Помеѓу 13/16х45/64 инчи и 1-29/32х1-13/16 инчи. Произведено во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите