.

.

Слушалки Ѕид Држач Кука За Конзола Додатоци

Слушалки Ѕид Држач Кука За Конзола Додатоци

DEN 2.00
Износ

Слушалки Ѕид Држач Кука За 2 Конзола Додатоци.Метална Ѕидна Полица За Монтирање На ѕид може уредно да ги закачи Сите Слушалки За контролори на рачката, далечинскиот управувач, Слушалките За Слушалки и друга опрема на држачот за да спречите случајно паѓање,исто така го одржува вашиот простор уреден и организиран.Ѕиден Држач за прикажување и прикажување на Вашите уреди 2 Додатоци за Конзола во стилот кабелот ЗА полнење USB-C со двоен крај, 1 кабел може да полни 2 уреди во исто време, ќе можете брзо и лесно да го инсталирате Овој Држач за Дисплеј Монтиран на Ѕид, го штити вашиот уред од несреќи при секојдневна употребаѕидна Решетка изработена од железен материјал, отпорна на абење и издржлива.Слушалки Ѕид Држач Држач Кука. Ѕид Држач Кука Контролер. Слушалки Ѕид Монтирање Држач решетката Дисплеј Штанд. Игри На Среќа Контролор Конзола Закачалка Метална Полица. Игри На Среќа Контролер Далечински Закачалка Полнење Кабел. [Ѕид Штанд]Ѕид Монтирање Метал Ѕид Полица може да висат Сите Рачка контролори Слушалки, далечински управувач, Слушалки Слушалки и друга опрема уредно на заградата за да се спречи случајно паѓање, исто така, го одржува вашиот простор уредно и организирано. [Издржлив Материјал] Ѕидна Решетка изработена од железен материјал, отпорна на абење и издржлива. [Лесно За Инсталирање] ќе можете брзо и лесно да го инсталирате Овој Држач За Дисплеј Монтиран на Ѕид, го штити вашиот уред од несреќи при секојдневна употреба. [Кабел ЗА Полнење со двојни Краеви] КАБЕЛОТ ЗА ПОЛНЕЊЕ USB-C со двоен крај, 1 кабел може да полни 2 уреди во исто време. [Фитмент]Ѕид Заградата за прикажување и прикажување на вашите уреди 2 Конзола Додатоци во стил. Спецификација : Материјал : табела за пеглање : 34cmx22,8cmx17, 8cm/13, 39inchx8, 98inchx7, 01nchpackage Вклучува : 1 Постави Ѕид Решетката Станица : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

R

Им се допаѓа и на купувачите