.

.

KEYTRONICS 2mouseu1l ОПТИЧКО Копче USB Глушец Во Беж

KEYTRONICS 2mouseu1l ОПТИЧКО Копче USB Глушец Во Беж

DEN 252.96
Износ

Клучниот Троник направи подобрувања во обликот на нашиот оптички глушец за да го направи производот лесен за корисниците и за десната и за левата рака. Производот има ист одличен квалитет и 2 копчиња со тркало за лизгање. Овој оптички глушец ќе се лизне низ вашето биро без да мора да користи подлога за глувче. Може да се користи на речиси секоја површина бидејќи користи сензори за оптичко снимање на движењето. Без топка на глувчето, нема делови за валкање, така што чистењето е брзо. Овој глушец е лесен за употреба и comfономски обликуван за удобно вклопување во вашата рака. Тркалото за лизгање го олеснува и побрзо навигацијата низ документите и интернетот. Поврзување-Кабел; Боја-Беж; Копче Брои-2-копче; Системски Барања компатибилен драјвер На Мајкрософт, USB порта.

R

Им се допаѓа и на купувачите