.

.

Раб, Црно Сребро

Раб, Црно Сребро

DEN 2.67
Износ

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.8а Дебела Обвивка : 2,5 Ммблејд Должина : 3-1/2 "Должина На Рачката : 3" Раб, Црна/Сребрена.

R

Им се допаѓа и на купувачите