.

.

машки панталони за вежбање брзо сушење лесни спортски панталони за обука џеб за појас, 3x-Голем, робин блу

машки панталони за вежбање брзо сушење лесни спортски панталони за обука џеб за појас, 3x-Голем, робин блу

DEN 255.84
Износ

Круна машки панталони за вежбање брзо сушење лесен тренинг спортски панталони ремен џеб, 3x-Голем, робин син материјал : машките спортски спортски панталони се направени од брзо сушење, ладна, лесна ткаенина која помага да се ослободи потта и ве одржува ладни и удобни. еластичен појас со врвка за влечење : машки спортски панталони со прилагодлива внатрешна врвка за влечење, ремени кои одговараат на различни типови на тело. Лесен дизајн : машкиот дизајн на затворено дно со затворена Моќност им дава на вашите нозе вистинска количина простор за подобра кондиција и изглед. џеб : удобен голем страничен џеб за ставање на телефонот додека вежбате. обични панталони со права нога за добро искуство во јога. погоден за прилики : машките панталони за трчање се погодни за џогирање, трчање, вежбање, спорт, атлетика, фитнес или вежбање итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите