.

.

Рифорла Жени Печатење Маскирна Лабава Комбинезони Ромпери V - Вратот Херем Панталони Спорт Панталони Женски Комбинезон Сина XL

Рифорла Жени Печатење Маскирна Лабава Комбинезони Ромпери V - Вратот Херем Панталони Спорт Панталони Женски Комбинезон Сина

DEN 238.72
Износ

Должина : Табела Со Редовни Големини : . Големина : С САД : 4 У : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 94см/37.0" Должина : 146см/57.4"Големина : М САД : 6 У : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.5" Должина : 148см/58.2"Големина : Л САД : 8 У : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.1" Должина : 150см/59.0"големина : XL САД : 10 U : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.7" должина : 152cm/59.8"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 u : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.3" должина : 154 CM/60.6" ЖЕНСКИ комбинезон. Тип На Шема : Камуфлажа. Должина На Ракавот : Никој. Сезона : Лето. Материјал : Полиестер. Пол : Жените Жена Ромпер Костум. Женски Комбинезони. Комбинезони За Жени. Комбинезон За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите