.

.

Јин Јанг Дрво Женски Ладни Маици За Рамо Кошула Со Кратки Ракави Маици Блузи Врвови Краток Фустан

Јин Јанг Дрво Женски Ладни Маици За Рамо Кошула Со Кратки Ракави Маици Блузи Врвови Краток Фустан

DEN 577.60
Износ

Јин Јанг Дрво Женски Ладни Рамо Маици Краток Ракав Кошула Маица Блузи Блузи Краток Фустан 95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Врвот на суспендерот е изработен од висококвалитетен материјал, кој е пријателски за кожата, дише и има добра завеса, па затоа е елегантен и удобен за носење. Прилагодливи ремени за рамо, дизајн на јака надвор од рамената, покажете ги вашите шармантни облини, ласкајте ја фигурата и модниот тренд. Слободно носете шорцеви, фармерки, хеланки, сандали, влечки, чанти за да изгледате слатко, шармантно и елегантно. Имаме пет големини за избор : С, Должина : 62см/24,4", 1/2 Полите : 60см/23,6", 1/2 Биста : 48см/18,9",М, Должина : 63,5 см/25", 1/2 Полите : 62,5 см/24,6", 1/2 Биста : 50,5 см/19,9",Л, Должина : 65см/25,6", 1/2 полите : 65см/25,6", 1/2 биста : 53см/20,9",xl, должина : 66,5 См/26,2", 1/2 полите : 67,5 см/26,6", 1/2 биста : 55,5 см/21,9",2хл, должина : 68см/26,7", 1/2 Полите : 70см/27,6", 1/2 биста : 58см/22,8", забелешка : овој производ е во европска големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите