.

.

Кујнски материјали, домашна декорација, мали апарати Волна Симпатична Кукла Божиќна Кукла Приврзок Креативна Декорација На Новогодишна Елка

Кујнски материјали, домашна декорација, мали апарати Волна Симпатична Кукла Божиќна Кукла Приврзок Креативна Декорација На Новогодишна

DEN 1.67
Износ

Волна Симпатична Кукла Гном Божиќна Кукла Приврзок Креативна Декорација На Новогодишна Елка Опис : Количина : 1pc Material : Големина На Волна : 10x4cmcolor : зелена,розова,сива,црвена,беж, khikaa одлична декорација на вашата врата или ѕид За Божиќ.Може да се користи за украсување На Елката, клучот за приврзокот, најдобриот подарок за пријателски украс е достапен и исклучителен одлични орнаменти за дрво, куќа, декорација на забави користете : Забава За Плевене/Роденденска Забава/Божиќни Украси Прилика : Божиќ Совршен за надворешна и внатрешна декорација.Содржина на пакетот : 1 х Украс За Украсување Новогодишна Елка Совршен За кујнски декор или секојдневна употреба. Погодно за секојдневниот живот. Едноставен, стилски и дарежлив. Животот е полесен и повозбудлив. Заштедете простор. Лесно за движење. Подобрете ја животната ефикасност. Намалете го притисокот на секојдневните работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите