.

.

Г-Дин Заптивка Мерач На Притисок На Гориво

Г-Дин Заптивка Мерач На Притисок На Гориво

DEN 639.84
Износ

ГОРИВО ПРИТИСНЕТЕ АДАП-8 МАШКИ ДО 3/8 Нпт Малемр. Заптивка Буџет Водовод Програма6061 Алуминиумсатин Анодизиран Финишкласичен Изглед Кој Одговара На Другите Брендови На Водоводмр. Фитинзите На Адаптерот За Притисок На Горивото се Економски Цени и Имаат Сина или Црна Елоксирана Сатенска Завршница.Мерач На Притисок На Гориво Г-Дин Заптивка 400198 Мерач На Притисок На Гориво.

R

Им се допаѓа и на купувачите