.

.

склопување на вентилаторот за ладење на моторот-сезони на склопување на вентилаторот на радијаторот-Шопеди Одговара изберете: 2002 - КИА СЕДОНА

склопување на вентилаторот за ладење на моторот-сезони на склопување на вентилаторот на радијаторот-Шопеди Одговара изберете:

DEN 840.00
Износ

четири сезони 75633 радијатор вентилатор мотор собранието Радијатор Вентилатор Мотор Собранието. Нашите производи се дизајнирани и тестирани за да обезбедат долгогодишно работење без проблеми. Поддржано од повеќе од 50 години искуство со мобилен а/ц, поправете го еднаш и поправете го правилно Со Четири Сезони. Мотори изградени и тестирани на ое спецификации. Направени ВО ИСО сертифицирани објекти. Инсталација надвор од кутијата. Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика / Метал. Одговара Изберете : 2002-2005 КИА СЕДОНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите