.

.

Асанти Црна Делта 22х10. 35ет Четкано Сребрено Хромирано Усно Тркало

Асанти Црна Делта 22х10. 35ет Четкано Сребрено Хромирано Усно Тркало

DEN 0.67
Износ

Асанти го носи поимот луксуз на целото ново ниво со испорака на уникатни дизајни и напредни опции за завршна обработка. Ние се вклопуваат заедно исклучителен изглед со тренд поставување обичај завршува за да се испорача најбогатите фалсификувани тркала достапни на пазарот денес. Се гордееме со елегантни дизајни и беспрекорен квалитет. Знаејќи дека царството на луксузни тркала е исклучително конкурентно, ние постојано инвестираме во нови технологии и се подобруваме на најдобрите. Направено од премиум алуминиум и фалсификувано Со крајно внимание на деталите, Тркалата Асанти поставуваат стандарди што ниту една друга марка не може да ги достигне. Асанти Црна Делта 22х10, 5 5х112 35ет 72,60 мм Четкано Сребрено Хромирано Тркало За Усни Асанти е вистинскиот бренд За сите оние кои бараат извонредност и не прифаќаат компромис. Нашите клиенти велат дека прилагодените тркала Од Асанти го имаат сето тоа : дизајн што го крши вратот, финиш што го одзема здивот, врвни материјали и вечна издржливост. Асанти тркалата се дебела линија што ве одделува од безличната толпа клонови. Овој бренд не знае еднаков кога станува збор за обезбедување луксузен изглед и извонреден квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите