.

.

Црвен Кап® Машки Лабав Фит Дунгари

Црвен Кап® Машки Лабав Фит Дунгари

DEN 463.52
Износ

Овие тексас зандани ќе ве натераат да ја работите вашата најдобра работа за цело време кога сте на часовникот. Тие нудат многу простор за складирање на сите ваши најкористени алатки и се конструирани од тексас во тешка категорија за крајна издржливост и удобност. Овие зандани се исто така доволно цврсти за да се справат со најтешките индустриски циклуси на перење користејќи шевови со сечење со тројна игла. Лабавото вклопување со ажуриран пораст се наоѓа малку под природниот струк. Правата нога се вклопува над работните чизми. Тројна игла исечена од цвест, седиште и спој на кревач. Бартак на стрес-точки. Индустриски перење пријателски.

R

Им се допаѓа и на купувачите