.

.

карлсон квалитет кочница делови диск сопирачка хардвер комплет

карлсон квалитет кочница делови диск сопирачка хардвер комплет

DEN 996.96
Износ

диск сопирачка хардвер комплет заден карлсон 13355 Новиот Хардвер За Сопирање спречува бучава и предвремено абење. Ги враќа сопирачките како нови перформанси. Елиминира влошување на топлина и корозија. Го минимизира влечењето за да ја подобри километражата на гасот.

R

Им се допаѓа и на купувачите