.

.

Диви Деца Изолирани Ручек Бо За Момче И Девојчиња, Бпа Слободен

Диви Деца Изолирани Ручек Бо За Момче И Девојчиња, Бпа Слободен

DEN 313.44
Износ

Преполна со личност, изолираната кутија за ручек на Вајлдкин е дизајнирана да ви помогне вам и на околината нудејќи забавна и повеќекратна опција за време на ручек и ужина. Освен пространиот главен оддел, оваа кутија за ручек има преден џеб со патент кој е совршен за криење изненадувачко уживање или обезбедување слатки ноти. Кутијата за ручек има и внатрешен мрежен џеб за чување салфетки, прибор или пакување мраз. Големина точно за деца и возрасни, Кутијата за Ручек Во Дивина е совршена за родителот или детето во движење. Оваа кутија за ручек ќе трае долго, но ќе откриете дека со сите забавни опции за боја и дезен на Вајлдкин ќе нарачувате секогаш кога сте расположени за нов изглед. Пвц-слободен, бпа-слободен и фталат-бесплатно. Издржлива, цврста конструкција. Изолирани, пева храна безбедно внатрешни работи. Внатрешен мрежен џеб за пакувања мраз или прибор. Одговара на мал бенто или други контејнери за храна.

R

Им се допаѓа и на купувачите