.

.

1 4CT TDW Diamond Sterling Silver Halo Halo Studing обетки

1 4CT TDW Diamond Sterling Silver Halo Halo Studing обетки

DEN 1759.84
Износ

Секое обетка има еден округлив центар за дијаманти, опкружен со рамки со помали дијаманти. Полирани до брилијантен сјај, овие обетки се обезбедени удобно со грбот на триење. Империјал 1/4 CT TDW Diamond Sterling Silver Halo Stud Barrings.

R

Им се допаѓа и на купувачите