.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Магла Светло Собрание, Одговара 2013 - Тојота Рав4

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Магла Светло Собрание, Одговара 2013 - Тојота Рав4

DEN 2.00
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Светло За Магла Од СЕРТИФИЦИРАНА КАПА, Изградено Од САД Модели Со Фабрички Инсталирани Светла. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Светло За Магла. Тоа Одговара На Вашиот 2013-2015 Тојота Рав4. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Магла Светло Собранието, Се Вклопува 2013-2015 Тојота Рав4 Сад Изградени Модели, Со Фабрички Инсталирани Светла . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2013-2015 ТОЈОТА РАВ4 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите