.

.

Каролини Богатства ББ8431ГФ Шнауцер Американско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства ББ8431ГФ Шнауцер Американско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 143.68
Износ

Каролини Богатства BB8431 GF Schnauzer Американски Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Schnauzer Американски Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на шнауцер. Одличен подарок за сопственик На Шнауцер. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

R

Им се допаѓа и на купувачите