.

.

Американски трки Гроздобер Челик Раб VN 5X4, 5 4. ХРОМ, ВН314704

Американски трки Гроздобер Челик Раб VN 5X4, 5 4. ХРОМ, ВН314704

DEN 0.67
Износ

Од перформансите на патеката до улицата, имаше една константа; иновации. Тоа турка се што правиме. Американските Трки се избор број 1 за тркала за гроздобер жаришта, класични мускулни автомобили и модерни мускулни машини. Со децении наследство во мотоспортот низ секоја дисциплина, секој чекор На Американското тркачко тркало докажува една едноставна работа. Ниеxe2x80 x99re никогаш не мирува. Американски тркачки Гроздобер Челичен Раб VN31 14 X7 5 X4, 5/4, 75 CHROME-6 MM, VN314704. VN314704. 5х4, 5/4, 75 шема на завртки. Материјал : Челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите