.

.

Acdelco Професионален Стандард V-Појас Со Висок Капацитет Одговара изберете: C6000 Chevrolet

Acdelco Професионален Стандард V-Појас Со Висок Капацитет Одговара изберете: C6000 Chevrolet

DEN 3.33
Износ

Acdelco Професионални, премиум Резервни V-Ремени служат како замена појаси за денес најсложените погони на моторот. Поради термичките сили, овие променливи засечени ремени всушност се затегнуваат на погонот додека се загреваат. Ова резултира со подобрени перформанси на ременот со намалување на напнатоста, распаѓањето и бучавата. Овие премиум резервни замена v-појаси се произведени за да се исполнат вашите очекувања за вклопување, форма, и функција. Дополнителен Погонски Ремен Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите