.

.

Трговска марка ликовна уметност езерото Виста v платно уметност од Алан Блаустин, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност езерото Виста v платно уметност од Алан Блаустин, црна мат, црна рамка

DEN 3.00
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Езерото Виста против“ платно уметност од Алан Блаустин, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите