.

.

Уникатни поволни цени женски врзани за бојадисување чипка-бујни чинки од сандали

Уникатни поволни цени женски врзани за бојадисување чипка-бујни чинки од сандали

DEN 2.67
Износ

Нашите сандали со чизми потпетици со вратоврска се совршен гламурозен додаток на вашата облека за забави оваа сезона, со табела со трева потпетица, тим со фустан и спојка за изјава за да го завршите вашиот изглед. Проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Женски врзани боја чипка-ап-допрлива бујна потпетици сандали вратоврска. Чипка. Отворен пети. Чунки потпетици. Блок потпетици. ВАМП : ткаенина за вратоврска; Аутсала : гума; Пета : Абс. Табела со големина (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото висина на потпетицата6 - 4 36 9 - 37 - 5 - - 37 9 1/4 - 37,5 5,5 - 38 9 1/2 - 38,5 6,5 - 39 9 3/4 - 39 -7 40 - 10 - - 310 - 8 41 - 10 1/4 3.

R

Им се допаѓа и на купувачите