.

.

Домашни морнарички морнарички морнарички воен солидер во бела униформа голема статуа на отворено градина 14 ч

Домашни морнарички морнарички морнарички воен солидер во бела униформа голема статуа на отворено градина 14 ч

DEN 585.92
Износ

Homestyles - Gnomes Gnomes - Американска колекција на гордоста - морнарица морнар 14 "H Воениот војник Гном е облечен во неговата бела униформа со торба со дуфели, кој ја спортува таа познатата капа и оние специјални чевли кои се природно искривени на пети, бидејќи тој е гном, не '' T ya 'знаете, и денешен гном ™ до подигнување! Легендата го има тоа; во денешно време gnomes ™ зафаќа паралелен универзум на нашиот сопствен, живеејќи тивко меѓу нас, тие ја имитираа нашата еволуција со текот на времето, од чистење на храна со карпи и клубови Во мразот до шопинг и споделување на емотикони на паметни телефони и таблети денес, тие еволуираа како што еволуиравме, направивме сè што направивме, посакувавме сè што сме посакувале и уживаме во сè што уживаме, особено "Американска гордост "! "Денес гномес " сака да биде воена херос-особено морнарички војник, исто така, кој го поставува прашањето; кој имитира кого? Издржлива леана смола, рачно насликана, погодна за внатрешна и надворешна употреба, реална завршница во боја на боја на УВ, одличен подарок за воениот lубовник во вашето семејство, работа и соседство. Направено и за градинарски и за декор за декор за дома. Тие не се ваша градинарска сорта gnomes! Воена колекција- Покажете ја вашата американска гордост!. Почитувајте го тој специјален воен херој . убаво рачно насликани со автентични бои, облека и додатоци . Силна смола од дизајнер на ладна екипа со години на уживање и стабилно позиционирање . дизајниран за внатрешна или надворешна употреба и третиран со заштитен увиден UV заштитник. Се препорачува сите декор на отворено и ткаенини да продолжат да се третираат со заштитен заштитник на Sunguard за да го зачуваат и заштитат оригиналниот изглед од исчезнување, пукање и пилинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите