.

.

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - сива

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - сива

DEN 239.84
Износ

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - сива.

R

Им се допаѓа и на купувачите