.

.

Brinley Co. Womensенски екстра широко телесно четче преку коленото

Brinley Co. Womensенски екстра широко телесно четче преку коленото

DEN 723.68
Износ

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес. Овој заслепувачки клин чизми има стил над коленото со плетенка со плетенка со риба со тока и дополнително широко теле. Акцентот на Tassel е совршен допир за да го додадете тој флерт стил на вашиот багажник. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 19 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите