.

.

Транспарентна Кујна Материјали Стакло Пластични Зачини Шише Сол Складирање Бо Зачин Тегла За Сол Шеќер Бибер Во Прав Со Лажица

Транспарентна Кујна Материјали Стакло Пластични Зачини Шише Сол Складирање Бо Зачин Тегла За Сол Шеќер Бибер Во Прав Со Лажица

DEN 119.84
Износ

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : кутијата За Зачини е изработена од висококвалитетен материјал, го одржува вашиот зачин свеж, без мирис и спречува зачини од прашина или други валкани работи.Хигиенски и БЕЗБЕДЕН : кутија за складирање на зачини за складирање и заштита на суви резерви. Совршен за зачини, сушени билки и прскалки со шеќер.Повеќенаменска : кутија За Зачини може да се користи за чување на различни зачини : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешка супа во прав, пченкарен скроб и многу повеќе.ПРАКТИЧНО : кутијата за зачини за зачини не само што внесува погодност во вашиот живот, туку и еколошки. Лесно се отстранува и чисти.100% Услуга За Задоволство : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не на време и ние ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : кутијата За Зачини е изработена од висококвалитетен материјал, го одржува вашиот зачин свеж, без мирис и спречува зачини од прашина или други валкани работи. Хигиенски и БЕЗБЕДЕН : кутија за складирање на зачини за складирање и заштита на суви резерви. Совршен за зачини, сушени билки и прскалки со шеќер. Повеќенаменска : кутија За Зачини може да се користи за чување на различни зачини : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешка супа во прав, пченкарен скроб и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите