.

.

Нантакет Близнак Екстра Долг Кревет Со Подножје И Близнак Екстра Долга Газа Во Еспресо

Нантакет Близнак Екстра Долг Кревет Со Подножје И Близнак Екстра Долга Газа Во Еспресо

DEN 1.00
Износ

Без разлика дали станува збор за бегство на море или повлекување на врвот на планината што го барате, разноврсниот Кревет На Платформата Нантакет може да го трансформира стилот на вашата спална соба! Одликувајќи се со детали за жлебниот панел во насловот, ова парче сигурно ќе биде фокусна точка на секој дизајн на спалната соба. Подвиткан под креветот е двојна екстра долга големина на бандаж што може да се тркала од двете страни на рамката за дополнителен простор за спиење. Комплет со комплет за поддршка на летви, Креветот На Платформата Нантакет е подготвен за душеци дизајн на шик мушка во Стилот на Земјата. Еко-пријателски цврст дрвен и дрвен композит. Дизајниран за Трајна Издржливост. Поддржан од комплет за летви, основата не е потребна, душекот се продава одделно. Гарнитурата може да се постави од двете страни на креветот и прифаќа душек од 8 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите