.

.

Скоч Магија Лента Рефил Ролни, -,, Пакет

Скоч Магија Лента Рефил Ролни, -,, Пакет

DEN 2.00
Износ

Скоч Магија Касета Рефил Ролни, 0.75 Х 1000 Инчи-2ches, 6 Пакет; УПЦ : 051141347622 оригиналниот мат-финиш, невидлива лента. Се спротивставува на факсови, скенери и копири. Непречено излегува од ролната, лесно се сече. Претпочитана лента за канцеларии, домови и училишта. Scotch® Magic ® Полнењето Ленти е компатибилно со сите десктоп диспензери На Брендот Scotch® за лесна употреба. Исчезнува на канцелариска хартија. Напишете на неа со пенкало, молив или маркер. Фотографија безбедно. 3/4 во. х 1000 во., 2 Ролни, 1 во. јадро.

R

Им се допаѓа и на купувачите