.

.

Ајомет Спортски Панталони За Мажи Панталони Слични На Лен Сите Печатени Печатени Панталони За Широки Нозе

Ајомет Спортски Панталони За Мажи Панталони Слични На Лен Сите Печатени Печатени Панталони За Широки Нозе

DEN 3.00
Износ

Спортски панталони За Мажи Ленени Како Панталони Сите Печатени Печатени Панталони Со Широка Нога Сезона : Цела Сезона. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,обука. Материјал : Полиестер. Тип на шема : печатење. Стил : Мода. Украсете : Џебови. Верзија : Редовна. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони. НАДГРАДБА ТКАЕНИНА. Дишење и пријателска за кожата, еластична и лесна, но не и тенка, мажите во теретана ја одржуваат вашата кожа сува во спортот и обезбедуваат удобност за целодневно носење. ЗАОСТРЕН ДИЗАЈН. Рационализирано вклопување што дава просторија за дишење на глутелите и бутовите, а потоа се стеснува од коленото до полите. Еластичните ребрести манжетни ви овозможуваат да вежбате без одвраќање. ПРИЛАГОДЕНО ОДГОВАРА НА ПОЛОВИНАТА. Среден пораст и еластичен појас со врвка за влечење нуди и персонализирано вклопување и стилски изглед. ЧЕТИРИ ЏЕБОВИ. Трчање панталони мажи функција 2 аранжман џебови, го прават тоа лесно да се чуваат најважен како телефон, паричник и клучеви. РАЗНОВИДНИ ПРИЛИКИ. Машките панталони за вежбање ајомет се совршени за џогирање, трчање, возење велосипед, вежбање, фитнес, јога, пешачење на отворено и секојдневно секојдневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите