.

.

Кажи што? Струп за плетенка на јуниори предниот дел од миди фустан

Кажи што? Струп за плетенка на јуниори предниот дел од миди фустан

DEN 1.00
Износ

Надвор со стариот со новиот! Ова копче предниот дел од миди фустан е одличен додаток на вашиот пролетен плакар. Овој фустан може да се облече или носи случајно. 1. Предно на копчето 2. Облека за ленти 3. Должина на миди.

R

Им се допаѓа и на купувачите