.

.

Мадалена 13 16 4 -страничен залив прозорец завеса - црна

Мадалена 13 16 4 -страничен залив прозорец завеса - црна

DEN 365.76
Износ

Нашата повеќе еднострана шипка за залив прозорец е совршен начин за украсување на повеќестрани прозорец залив со стилист на стилист што не е често пронајден. Понудени во 3 различни варијации, 4, 5 и 6-странични шипки можат да се користат за мулти прозорци и заливски прозорци. Прачки се поврзуваат со помош на нашиот аголен конектор кој овозможува скоро 360 ротација. Вклучува четири шипки со дијаметар од 13/16 ", две финалиња, три аголни конектори и хардвер за монтирање. Проекција на шипки : 2.875". Конечно мерење : 3-1/8 "W x 2-1/2" H x 2-1/2 "D. Секоја шипка се протега од 28-48". Финале на челична шипка и смола.

R

Им се допаѓа и на купувачите