.

.

Аквагард Женски Чешлани Рингспун Џерси Резервоар

Аквагард Женски Чешлани Рингспун Џерси Резервоар

DEN 3.00
Износ

Основните ги исполнува модата во овие удобни премиум маичка резервоарот блузи. Овие резервоари за ракави без ракави изгледаат одлично слоевити или носени сами. 100% Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл., 100% чешлан Прстен-откачи Памучна Маичка Резервоарот Врвот.

R

Им се допаѓа и на купувачите