.

.

Мали бунтовници за мали деца, џогери и сет на јакна, 3-парчиња, големини 2T-4T

Мали бунтовници за мали деца, џогери и сет на јакна, 3-парчиња, големини 2T-4T

DEN 279.68
Износ

Подготвени, постави, оди! Да се ​​облечеме за денот е едноставно благодарение на сетот со три парчиња на малите бунтовници. Одликувајќи се со класична јакна со качулка, графичка мета и џогери, овој сет го задржува стајлинг во текот на целиот ден. Совршено координиран кога се носат заедно, тој исто така ќе сака да ги меша и да одговара на овие лесни парчиња со други омилени и ќе го сакате начинот на кој ја максимизира неговата гардероба. Вкупна победа за сите. Материјал : јакна : 100% најлон; Tee : 60% памук/40% полиестер; Јогерс : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : јакна, ме и џогери. Карактеристики на јакна : Затворање на поштенски предни; прикачен аспиратор; долги ракави со еластизирани манжетни; две странични џебови; наредени. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; Контрастна екипа; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред; Лев џеб на градите. Карактеристики на џогери : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со влечење; две странични џебови; Еластични манжетни. Јакна, ме и џогери поставени за мали деца од мали бунтовници.

R

Им се допаѓа и на купувачите