.

.

Jewelersclub бел дијамант акцент Стерлинг сребрен срцев приврзок, 18 “

Jewelersclub бел дијамант акцент Стерлинг сребрен срцев приврзок, 18 “

DEN 2.33
Износ

Дали сте жена која сака нејзиниот накит да биде вреден? Можеби, вие сте дама која ги цени раскошните работи во животот. Без оглед на случајот, вие дефинитивно ќе постигнете сериозен сјај со нашиот бел дијамантски акцент срцев приврзок! На крајот на краиштата, таа поседува волшебна искра која обезбедува посебен сјај што е едноставно неодолив. Поставете го ова парче за да го надополни тој шик костум или прекрасен фустан во вашиот плакар. На крајот на краиштата, ние сме сигурни дека ќе ги земете сите здив на сите што ќе го видат вашиот најнов додаток! Jewelersclub бел дијамант акцент Стерлинг сребро срцев приврзок : 0,01 ct. T.W.White Diamond Accentscarted во Стерлинг Сребрена18 "Chainspring Ring Closure Learn повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите