.

.

Машка парка јакна, до големина 5xl

Машка парка јакна, до големина 5xl

DEN 1919.84
Износ

100% полиестерска машина за миење ладно не се исуши чисто миење со слични бои само не-хлор белило кога е потребно суво суво ниско, не железо 100% полиестерска машина за миење ладно не се исуши чисто миење со како бои само белило од нехлор кога е потребно суво суво суво суво ниско не се пегла.

R

Им се допаѓа и на купувачите