.

.

Чапс маж со долга ракав Одржлива лесна грижа ткаена кошула -големина на XS до 4xB

Чапс маж со долга ракав Одржлива лесна грижа ткаена кошула -големина на XS до 4xB

DEN 287.84
Износ

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење. Дизајнирано со Мајка Природа во умот, нашата најпопуларна кошула е направена со 45% рециклиран полиестер и 55% памук. Понуди Во повеќе бои и варијации на шема, оваа кошула е наменета да ве одржува да изгледате полиран цел ден! Овој производ е направен wtih рециклиран полиестер. Со претворање на индустриски и пост-потрошувачки полиестер отпад во нов производ, ја намалуваме нашата зависност од материјал базиран на девица. Достапно во машки и големи мажи. Лесна грижа. Лесно абење. Класично копче надолу. Одржлива измислица. Вградено копче за факс бисер. Класични поглавја од сртот на левиот џеб на градите. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите