.

.

Гилдан Машки И Големи Машки Патент Памук Јака Дуксер, до 2XL

Гилдан Машки И Големи Машки Патент Памук Јака Дуксер, до 2XL

DEN 320.00
Износ

Гилдан Менс 1/4 Поштенски Кадет Јака Дуксер. Овој мек дуксер со патент 1/4 ќе ве стопли и удобно. Премиум памучна мешавина за одлично вклопување и издржливост. Биг Менс 1/4 Поштенски Кадет Јака Дуксер . Контрастна лента за вратот на вратот. Двојно игла шиење и манжетни. Месинг патент. 1х1 ребро со спандекс. Помек чувство и намалено пилинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите