.

.

3W 16D 22 H Стандард Наследство Архитектонски Одделение Пвц Колено Заграда

3W 16D 22 H Стандард Наследство Архитектонски Одделение Пвц Колено Заграда

DEN 135.68
Износ

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации пвц загради може да направи драматична разлика во кујни, бањи, влезови, огниште опкружува, и повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат, и е непропустлив за инсекти манифестации. Доживотна гаранција. Гниење, искривување и отпорност на инсекти. Може да се остави природно бело или обоено. Направено од пвц без одржување. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

R

Им се допаѓа и на купувачите