.

.

Чудо на нација Девојче за девојчиња Училиште Униформа плетено копче за кардиган џемпер

Чудо на нација Девојче за девојчиња Училиште Униформа плетено копче за кардиган џемпер

DEN 2.00
Износ

Подготвен и практичен, Училиштето за девојчиња за девојчиња за чудо на нација Децата Плеј Кардиган е совршена за предучилишна или дневна грижа. Направено од удобна мешавина од памук-акрилик, овој кардиган со долг ракав има предно затворање на копчето со ребрести манжетни и полите. Сега достапно во четири одобрени од униформа, Wonder Nation ќе им обезбеди на мали деца непосредна топлина и без напор стил. Со помодерни униформни стилови за мали деца од кога било досега, проверете го Wonder Nation во продавницата за униформа. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Екипаж на деколте. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести полите; Одобрена училишна униформа. Училишен униформа копче-пред-кардиган џемпер за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите