.

.

Делта Деца Простор Авантури Деца Тапациран Стол

Делта Деца Простор Авантури Деца Тапациран Стол

DEN 959.84
Износ

Со Овој Простор Авантури Деца Тапациран Стол Од Делта Деца Во вашата орбита, ќе го имате најѕвездениот простор за играње во целиот универзум. Овој стол за мали деца обезбедува совршено место со големина на дете за вашиот астронаут-во-обука да се релаксира, чита или гледа телевизија. Одличен додаток во нивната спална соба, дневната соба или игротеката, овој стол има меѓугалактички слики на ракетен брод и сончевиот систем. Додавајќи чувство на друго световно чудо на секоја активност, неговото амортизирано седиште им нуди на децата пријатна удобност, додека неговата силна и цврста конструкција на дрво ќе издржи долгогодишна употреба. Спарете го со други предмети во колекцијата Детски Вселенски Авантури Делта За спална соба со галаксија. Децата од делта се основани околу идејата да се направат безбедни, висококвалитетни креветчиња достапни за сите семејства. Денес, ние сме најголемата семејна компанија во индустријата за малолетнички производи и доверливи од милиони семејства ширум светот. Ние дизајнираме и произведуваме широк спектар на производи за мебел за раните детски години и пошироко, обезбедувајќи им на децата безбедни места за спиење, играње и истражување. ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА : за возраст од 3+ Држи до 100 фунти. ЖИВОПИСНИ ГРАФИКА : Карактеристики возбудлив и забавен, простор-тематските графика. КВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈН со СИЛНА КОНСТРУКЦИЈА : Карактеристики рамка од тврдо дрво со обложено седиште. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : марамчиња чисти со благ сапун и вода. СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА : овој стол за мали деца нуди совршено место за читање, опуштање или гледање телевизија собрани димензии : 23,5"Л х 17,5"В х 18,5"Х.Тежина На Производот : 12,35 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите