.

.

псиакги фармерки за жени жени памучни комбинезони за комбинезони обични широки комбинезони за широки нозе ремени панталони со лигавчиња црвени + с

псиакги фармерки за жени жени памучни комбинезони за комбинезони обични широки комбинезони за широки нозе ремени панталони со

DEN 1.67
Износ

Овој комплет е убав избор за Годишнина, Костум за забава,одмор, одмор, патување, улична облека или какви било други прилики што ви се допаѓаат информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забава,Дневен Материјал : 90% Памук+10% Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина : Стандарден Појас : Природна Декорација : Ниту Една Големина : ПАКЕТОТ S-XXL вклучува : 1pc Женски Комбинезон.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. женски тенки фармерки со чизми женски ниски фармерки женски фармерки големина 12 женски моторџиски фармерки женски искинати фармерки женски фармерки женски фармерки женски фармерки женски работни фармерки женски права нога црни фармерки ситни женски фармерки фармерки за женски фармерки фармерки со висок струк за жени фармерки со висок струк за жени црни фармерки за жени искинати фармерки женски фармерки за жени со висок струк дечко фармерки за жени одблесок фармерки за жени широки фармерки за жени слаби фармерки за жени женски фармерки чизми со висок струк женски фармерки со висок струк одблесок женски фармерки со висок струк плус големина женски фармерки со висок струк слаби женски фармерки со висок струк права нога женски фармерки со висок струк истегнување женски фармерки дупки.82 "Должина : 133см/52.22 "Половината : 96см/37.Мека и растеглива ткаенина дајте ја вашата кожа со голема удобност 5.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.94" Колк : 128см/50.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.94 "Половината : 108cm/42.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.80 "Половината : 100см/39. +Табела Со големини Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 92см/36.97 "Должина : 135cm/53. Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 100см/39. Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 96см/37.Овој Специјален дизајн комбинезон и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен комбинезон! 3.37 "Половината : 104см/40.37" Колк : 124см/48. Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 104cm/40. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.39 "Должина : 134см/52.09" Колк : 136cm/53.80" Колк : 120см/47. Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 108cm/42. Ако не сте сигурни во големината .Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.52 "Половината : 112cm/44.24 "Должина : 132см/51.     Карактеристики : 1.54 "Должина : 136cm/53.

R

Им се допаѓа и на купувачите