.

.

Недефинирани Подароци С Кирстин Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци С Кирстин Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица

DEN 1.33
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица Кирстин Задебелена маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка ја има Кирстин Задебелена Маица испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите