.

.

Оклахома Sound® Масичка Со Av Количка Говорница База, Махагони

Оклахома Sound® Масичка Со Av Количка Говорница База, Махагони

DEN 2.00
Износ

Разновидниот комбо 22/112 мобилен говорник на целосен кат Од Оклахома Звучни карактеристики термофузиран меламин ламинат отпорен на дамки и гребнатини, прицврстен на силно јадро на честички. Идеален е за поддршка на опрема за презентација како проектори. Цврстиот кабинет Вклучува полица со доволно простор за складирање и четири тркалца со лесна ролна (две заклучувања.) Целосен Кат Говорник составен од #22 и # 112 os® Производи; Се Одликува Со Стоп За Хартија/Книга; Користете Како Количка A/V За Опрема За Презентација; Термички Споен Ламинат Под Висок Притисок На PB Јадро; Издржлива Површина Отпорна на Гребење; Не-Звучен Говорник; Вклучува Полица За Складирање; 10 Годишна Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите