.

.

wofedyo Капи За Мажи Волнена Капа Машка Плус Елет Капа Јава Топла Хауба Плетена Капа Лигав Костум Бејзбол Капри

wofedyo Капи За Мажи Волнена Капа Машка Плус Елет Капа Јава Топла Хауба Плетена Капа Лигав Костум Бејзбол Капри

DEN 151.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Волнена Капа Машка плус елет Капа Јава Топла Хауба Плетена Капа Лигавче Костум Карактеристика : првиот избор за модни жени е добар избор за излегување.Топло и удобно, за да ве придружува во текот на долгата студена зима.Подарокот за вашето бебе и вашиот лое.Модна топла капа. Плетената флексибилност е голема и погодна за секоја големина. Материјал : акрилихед обем : 58-63смстил : топка за коса, заштитник за вратот флексибилен и погоден за сите возрасти.Погоден за прилики : секојдневен, секојдневен.Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив е и погоден за секојдневно носење.Совети за перење : Нежно рачно перењесодржина на пакетот : 1 Еез Шапка 1пц Лигавче.

R

Им се допаѓа и на купувачите