.

.

Замена за 1963-Шевролет Шеви ВТОРИ Конектор За Фарови

Замена за 1963-Шевролет Шеви ВТОРИ Конектор За Фарови

DEN 1.33
Износ

1963-1968 Шевролет Шеви ВТОРИ Конектор За Фарови Белешки Опасен Трепкач Конектор Греј3 Термин. Женски фитови Години : 1963 1964 1965 1966 1967 1968фитс Мотори : ОЕМ #с : 8965810, 93-7131производ Атрибути : Конектор Пол : Женски Конектор Количина : 1 Темперамент Должина - инчи : 16" Терминал Пол : Женски Термин Количина : 3 Термин Тип : Сечило Жица Количина : 3 Опасност Трепкач Конектор Ги Исполнува или ги надминува сите Владини стандарди за безбедност барања ги исполнува или надминува оем дилер квалитет : висок квалитет и гарантира да одговара на оем #И : 8965810, 93-7131.

R

Им се допаѓа и на купувачите