.

.

Тармек Божиќни Фустани За Жени Празнични Фустани Плус Големина Црн Макси Фустан О-Врат Самовила Фустан Коктел Забава Свадба Гостински Фустани Замав Фустан Божиќн?

Тармек Божиќни Фустани За Жени Празнични Фустани Плус Големина Црн Макси Фустан О-Врат Самовила Фустан Коктел Забава Свадба

DEN 479.84
Износ

Женски Елка Печати Долг Ракав Круг Вратот Долг Фустан Плажа Обичен Макси Сарафанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Овој специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето, и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан!Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечниодлични за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!За партиска облека.Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : не ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женскиот Фустан [МЕК МАТЕРИЈАЛ] - Изработен од Полиестер, весел И светол божиќен фустан создава прекрасно божиќно чувство, лесен и удобен материјал не само што прави да се чувствувате топло, туку и ја истакнува вашата фигура. Божиќ се приближува, Божиќниот фустан Со долги ракави со Божиќни елементи ќе биде најсоодветната облека!. [КОСТУМ за ПРИГОДА] - Најдобро За Божиќ, роденденски забави, празници, фестивали, улица, канцеларија, каузална облека во fall и зима. Погоден за секоја пригода што ја сакате, особено Божиќни забави, носете весел И светол Божиќен фустан и изгубете се на одмор со вашиот пријател!. [НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ] - Секоја жена би сакала смешен симпатичен графички фустан, купете го овој божиќен тематски фустан за себе или за вашата девојка, мајка, сестра, сопруга, ќерка како најдобар божиќен подарок за да ја покажете вашата длабока љубов!. [РАЗНОВРСЕН СТИЛ] - секојдневната и секси верзија ви овозможува да носите со фармерки, шорцеви, хеланки, чизми, лабави панталони за да ја покажете вашата личност. Одговарајте на вашата омилена облека и ви посакувам среќен Божиќ!. СРЕЌЕН БОЖИЌ! Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, се надеваме дека сте задоволни со производот и услугата што ја добивте. Ако не сте задоволни, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме навреме и ќе ви дадеме задоволително решение.

R

Им се допаѓа и на купувачите